Dům na půl cesty

Více informací

Dům na půl cesty je služba, která umožňuje mladým lidem bez vlastního zázemí bydlet v prostředí, kde mohou s naší pomocí získat a rozvíjet dovednosti, potřebné pro samostatný život, a díky tomu zlepšit svoji dosavadní životní situaci.

Služba Dům na půl cesty je tu pro mladé lidi ve věku od 18ti do 26 let, kteří nemají uspokojivé zázemí (narušené rodinné a vztahové vazby, nevhodné podmínky pro dokončení vzdělání, týrání, ztráta bydlení, domácí násilí apod.) a kteří současně potřebují podporu a jsou motivováni k řešení své situace.

Služba Dům na půl cesty není určena lidem, kteří potřebují bezbariérové prostory nebo jsou nakaženi infekční chorobou v akutní fázi. Dále není určena mladým lidem, kteří by svým chováním z důvodu duševní poruchy závažným způsobem narušovali kolektivní soužití nebo těm,kteří užívají omamné a psychotropní látky.

Služba je poskytována

na ul. Šumperská č. 51, 790 01 Jeseník - Bukovice, místo pro 5 mladých lidí